Rozmiar czcionek: |
Biblioteka Publiczna Gminy Krynice

Wsparcie finansowe od firmy Appfinity

Utworzono dnia 07.05.2026

Z radością informujemy, że Biblioteka Publiczna Gminy Krynice otrzymała wsparcie finansowe w wysokości 1000 zł od firmy Appfinity Piotr Chwaleba z siedzibą w Antoniówce.

         Przekazane środki zostały przeznaczone na zakup nowości wydawniczych, dzięki czemu nasz księgozbiór wzbogacił się o 36 książek z literatury pięknej. Wśród nowych tytułów znajdują się współczesne powieści, które z pewnością zainteresują szerokie grono czytelników. Aby upamiętnić ten hojny gest, wszystkie zakupione egzemplarze zostały opieczętowane firmowymi pieczęciami sponsora oraz opatrzone naklejkami z logo firmy Appfinity.

         Zakupione książki już wkrótce będą dostępne w naszej bibliotece. Mamy nadzieję, że dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń, inspiracji oraz chwil relaksu. Nowości nie tylko uatrakcyjnią ofertę biblioteki, ale również przyczynią się do dalszego rozwijania pasji czytelniczych wśród mieszkańców naszej gminy.

         Firma Appfinity łączy dwa niezależne obszary działalności – nowoczesne rozwiązania IT oraz profesjonalną produkcję odzieży. Szczególnie cenimy fakt, że przedsiębiorstwo aktywnie angażuje się w działania na rzecz lokalnej społeczności, wspierając rozwój kultury i edukacji.

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc, życzliwość i wsparcie naszej biblioteki.

Fotorelacja

Utworzono dnia 07.05.2026, 15:30

Nasza placówka

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2026 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Zegar

Godziny otwarcia:

Poniedziałek      8:00 - 16:00

Wtorek                8:00 - 16:00

Środa                  8:00 - 16:00

Czwartek            8:00 - 16:00

Piątek                  8:00 - 16:00


Sobota                8:00 - 16:00

Biblioteka czynna według harmonogramu pracy w soboty

                            

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 57

W poprzednim tygodniu: 165

W tym miesiącu: 129

W poprzednim miesiącu: 832

Wszystkich: 7191