Statystyka odwiedzin

101782
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Ostatni Tydzień
Ten Miesiąc
Ostatni Miesiąc
Ogółem
4
29
166
614
1160
98456
101782

Twoje IP: 54.158.157.214

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Wyobraźnia czeka zamknięta w bibliotekach

15965314 1333273476745373 2575560647918446581 n

Ferie zimowe - 2017

Ferie zimowe

Reprezentacja z gminy Krynice w gronie laureatów konkursu

image005

 

Miło nam poinformować, że wśród laureatów "Powiatowego Konkursu Szopek i Stroików Świątecznych" znaleźli się uczniowie Zespołu Szkół w Krynicach.

II miejsce w kategorii szopki / oddziały przedszkolne otrzymał Bartosz Bąk.
III miejsce w kategorii stroiki / kl. I-III zdobył Patryk Schab.
I miejsce w kategorii stroiki / kl. IV-VI przypadło Kacprowi Perdun.
II miejsce w kategorii szopki / gimnazja zdobył Adrian Ryńko.
III miejsce w kategorii szopki / gimnazja otrzymał Jakub Łopuszyński.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

 

Galeria Zdjęć

Gminny Konkurs Szopek i Stroików Świątecznych - 2016

15622224 1293291117410276 6082978360292344331 n

 

We wtorek 20 grudnia rozstrzygnięty został Gminny Konkurs Szopek i Stroików Świątecznych. Do konkursu zostało zgłoszonych 26 prac konkursowych, w następujących kategoriach tematycznych: szopki – 7, stroiki – 19 .
Posiedzenie komisji oceniającej prace odbyło się dnia 14 grudnia 2016 roku, o godzinie 12.30 w Bibliotece Publicznej Gminy Krynice.

Komisja w składzie:
1. Alina Wiśniewska – nauczycielka plastyki w Zespole Szkół w Krynicach
2. Barbara Dudek – malarka, artystka plastyczka
3. Zofia Ananicz – instruktor GOK w Krynicach
dokonała oceny prac w poszczególnych kategoriach – biorąc pod uwagę pomysłowość, dobór materiałów i staranność wykonania pracy. Z uwagi na wyrównany poziom wykonanych prac komisja postanowiła nagrodzić wszystkich uczestników. Przyznając następujące miejsca i wyróżnienia:

W kategorii uczniowie oddziałów przedszkolnych
Szopki
I miejsce – Bartosz Bąk – oddział przedszkolny / ZS w Krynicach, op. Beata Legieć

Stroiki
I miejsce – Gabriela Łopuszyńska – oddział przedszkolny / ZS w Krynicach, op. Beata Legieć
I miejsce – Dawid Szykuła – oddział przedszkolny / ZS w Krynicach, op. Beata Legieć
II miejsce – Oliwia Korszeń – oddział przedszkolny / ZS w Krynicach, op. Jadwiga Cieślińska
Wyróżnienie – Nicola Beńko – oddział przedszkolny / ZS w Krynicach, op. Jadwiga Cieślińska

W kategorii uczniowie klas I-III
Szopki
I miejsce – Paulina Winiarska – kl. III / NSP w Hucie Dzierążyńskiej

Stroiki
I miejsce – Patryk Schab – kl. III / ZS w Krynicach, op. Bożena Nadłonek
II miejsce – Sebastian Magryta – kl. II / ZS w Krynicach, op. Teresa Śmiech
III miejsce – Natalia Schab – kl. I /ZS w Krynicach, op. Maria Jasiówka
Wyróżnienie: Michał Bełz – kl. I / NSP w Hucie Dzierążyńskiej
Wyróżnienie: Bartosz Bełz – kl. III / NSP w Hucie Dzierążyńskiej
Wyróżnienie: Marcin Kukiełka – kl. III / NSP w Hucie Dzierążyńskiej
Wyróżnienie: Mateusz Czarnecki – kl. III / ZS w Krynicach, op. Bożena Nadłonek

W kategorii uczniowie klas IV-VI
Szopki
I miejsce – Amelia Wróblewska – kl. VI / NSP w Hucie Dzierążyńskiej, op. Anna Wróblewska
I miejsce – Aleksandra Rarot – kl. VI / ZS w Krynicach, op. Alina Wiśniewska
II miejsce – Hubert Dzirba – kl. IV / NSP w Zwiartowie, op. Dorota Misiewicz

Stroiki
I miejsce – Kacper Perdun – kl. VI / ZS w Krynicach, op. Alina Wiśniewska
II miejsce – Marcin Rarot – kl. IV / ZS w Krynicach, op. Alina Wiśniewska
III miejsce – Julia Machlarz – kl. V / NSP w Hucie Dzierążyńskiej
III miejsce – Patryk Szykuła – kl. IV / ZS w Krynicach, op. Alina Wiśniewska
Wyróżnienie: Aleksandra Bełkot – kl. IV / ZS w Krynicach, op. Alina Wiśniewska

W kategorii uczniowie gimnazjum
Szopki
I miejsce – Adrian Ryńko – kl. II / PG w Krynicach, op. Alina Wiśniewska
I miejsce – Jakub Łopuszyński – kl. II / PG w Krynicach, op. Alina Wiśniewska

Stroiki
I miejsce – Klaudia Dzirba – kl. III „a" / PG w Krynicach, op. Alina Wiśniewska
II miejsce – Oliwia Szykuła – kl. I „a" / PG w Krynicach, op. Alina Wiśniewska
III miejsce – Joanna Cik - kl. III „a" / PG w Krynicach, op. Alina Wiśniewska

Organizatorzy serdecznie dziękują uczestnikom i opiekunom merytorycznym za zaangażowanie się w realizację konkursu.
Nagrody dla uczestników konkursu zostały ufundowane przez BPG Krynice oraz GOK w Krynicach i rozdysponowane zgodnie z postanowieniami komisji.

Komisja wytypowała 11 prac plastycznych, które zostały zgłoszone do etapu powiatowego konkursu organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Tomasza Zamoyskiego w Tomaszowie Lubelskim.

Autorami prac są:
1. Bartosz Bąk
2. Sebastian Magryta
3. Patryk Schab
4. Aleksandra Rarot
5. Amelia Wróblewska
6. Hubert Dzirba
7. Kacper Perdun
8. Adrian Ryńko
9. Jakub Łopuszyński
10. Klaudia Dzirba
11. Oliwia Szykuła

Na tym protokół zakończono i zgodnie podpisano.

 

Prośba książki

1. Zanim zaczniesz mnie czytać, umyj ręce.
2. Nie czytaj mnie podczas jedzenia.
3. Nie zaginaj moich rogów.
4. Nie pisz i nie rysuj na moich kartkach.
5. Obłóż mnie w papier lub folię.
6. Nie śliń palców przy przewracaniu moich kartek.
7. Nie skręcaj mnie, gdy jestem cienka.
8. Podklej mnie, gdy jestem uszkodzona.
9. Nie czytaj mnie przy słabym świetle.
10. Przerwę w czytaniu zaznacz zakładką, a mnie
 odstaw na półkę.
11. Nie przetrzymuj mnie długo
 w domu, czekają na
 mnie inni czytelnicy.

Cytat miesiąca

Mieszkanie bez książki ciemniejsze jest niż bez lampy.

/Henryk Sienkiewicz/

 

Narodowy Program

         indeks